Wynajem kampera Bydgoszcz, wynajem przyczepy kempingowej Bydgoszcz

Mieszkasz w Bydgoszczy lub jej najbliższych okolicach i zastanawiasz się, gdzie można byłoby wyjechać na weekend ? Proponujemy kilka miejsc, które osobiście uważamy za ciekawe i warte zwiedzenia. Uzupełnij swoją mapę kampingową o poniższe atrakcje, a Twój wyjazd na pewno będzie ciekawy i pełen niespodzianek Jesteśmy wielkimi fanami turystyki karawaningowej, więc zachęcamy do podróżowania wynajętym kamperem lub z przyczepę kempingową. Weekendowy wypad za miasto polecamy szczególnie turystom, którzy chcieliby spróbować caravaningu a mają obawy przed rozpoczynaniem od dłuższego wyjazdu. Osobom, które nie posiadają własnego kampera czy przyczepy kempingowej, polecamy skorzystanie z naszej ogólnopolskiej wyszukiwarki kamperów i przyczep kempingowych do wynajęcia wynajmig.pl.

Punkty widokowe Dolnej Wisły

Miłośnicy rowerowych wycieczek i przemierzania szlaków na dwóch kółkach polecamy wytyczoną ścieżkę „Punkty widokowe Dolnej Wisły”. Jest to blisko stukilometrowa trasa, z której można wyruszyć dwojako – od przedmieść Bydgoszczy do Chełmna i z powrotem lub od okolic Chełmińskiego Parku Krajobrazowego wokół Bydgoszczy. Jest to również idealne miejsce na weekendowy wyjazd z Bydgoszczy dla wędkarzy, bowiem całość ścieżki biegnie wokół Doliny Dolnej Wisły – obfitej w ryby, gwarantujące ciszę i błogi odpoczynek

Bory Tucholskie

Legendarne i znane na całą Europę Bory Tucholskie leżą o niespełna półtora godziny drogi kamperem od Bydgoszczy i Torunia, co plasuje je wśród polskich perełek krajobrazowych i naturalnych. Dosłownie każdy miłośnik przyrody będzie zachwycony pięknem sosnowych lasów, jezior, potoków, rezerwatów i pomników przyrody. Niezależnie od sposobu eksploracji Borów – kajakiem, pieszo, czy rowerem – odwiedzający mile się zaskoczą i docenią urokliwe zakątki tego regionu Polski.

Piechcin

Czy jest możliwość zetknięcia się ze śródziemnomorskimi klimatami lub krajobrazami, nie wyjeżdżając dalej niż 50 km od Bydgoszczy? Oczywiście – i nie mówimy tu o pizzeriach rodem z Italii czy szkołach języka włoskiego. Piechcin – bo tak nazywa się „Kujawsko-Pomorska Sycylia” – skrywa w sobie zalaną kopalnię odkrywkową skały wapiennej. Jasna skała, przejrzysta woda barwy turkusowej i teren eksponowany na słońce sprawia, że wcale nie musimy wyjeżdżać na Półwysep Iberyjski czy Apeniński, by poczuć się jak w rejonach Morza Śródziemnego.

Bydgoszcz wynajem kamperów Bydgoszcz wynajem przyczep kempingowych w Bydgoszczy

Co dalej ?

Rejony Bydgoszczy – poza pięknem architektury i budowli – skrywają również uroki krajobrazu i widoki zapierające dech w piersiach. Osoby preferujące aktywny wypoczynek w połączeniu z kamperem lub przyczepą kempingową nie będą miały powodów do narzekania na nudę czy brak atrakcji. Aby wynająć kampera lub przyczepę kempingową na weekendowy wyjazd z Bydgoszczy kliknij tutaj !

O wynajmig.pl

Jeżeli rozważasz wynajem kampera lub przyczepy kempingowej zapraszamy do skorzystania z usług naszej witryny. Na Wynajmig.pl znajdziesz oferty wynajmu kamperów i przyczep kempingowych z terenu całej Polski. Szczegółowe informacje na temat działania serwisu znajdziesz na stronie Jak to działa