Wynajem kampera Bałtyk, wynajem przyczepy kempingowej Bałtyk

Gdańsk – dzięki licznym atrakcjom i piaszczystym plażom – jest nieco tłocznym miejscem, z którego niejeden mieszkaniec ma ochotę od czasu do czasu wyjechać na weekend. Jeżeli chcesz odpocząć poza granicami Trójmiasta w ciekawych bazach kempingowych – warto poznać rekomendowane przez nas miejscowości i atrakcje. Jesteśmy wielkimi fanami turystyki karawaningowej, więc zachęcamy do podróżowania wynajętym kamperem lub z przyczepę kempingową. Weekendowy wypad za miasto polecamy szczególnie turystom, którzy chcieliby spróbować caravaningu a mają obawy przed rozpoczynaniem od dłuższego wyjazdu. Osobom, które nie posiadają własnego kampera czy przyczepy kempingowej, polecamy skorzystanie z naszej ogólnopolskiej wyszukiwarki kamperów i przyczep kempingowych do wynajęcia wynajmig.pl.

Jantar

Jantar będzie nie lada gratką dla zbieraczy bursztynu i szeroko pojętych kamieni ozdobnych. Co roku odbywają się tutaj Mistrzostwa Polski w poławianiu bursztynów ze względu na najbardziej sprzyjające warunki wpływające na popularność zbieractwa. Doskonałym pomysłem będzie wyjazd kamperem lub przyczepką całą rodziną – same miasto oferuje rodzinne atrakcje takie jak pole do minigolfa czy footgolfa, Centrum Rekreacji Rodzinnej połączone z Mini-ZOO oraz park rozrywki z wystawą owadów.

Gniewino

Fani sportów wodnych, żeglugi po jeziorach, atrakcji historycznych i zapaleni wędkarze obierają kurs na Gniewino. Spory wybór pól campingowych położonych w pobliżu poszczególnych miejsc rekreacji sprawia, że obiekty rozrywkowe będą w odległości niespełna kilku kroków od kampera. Na szczególną atrakcję zasługuje Przystań w Nadolu. Jest to idealna propozycja dla osób spragnionych ciszy i spokoju z wędką w ręku, jak również kajakarzy amatorów.

Mechowo

Wioska Mechowo, pomimo niespełna 500 mieszkańców, znana i ceniona jest wśród grotołazów oraz fanów jaskiń. Groty Mechowskie – stanowiące jedną z największych atrakcji tej okolicy – są ewenementem natury, gdyż cały kompleks jaskiń położony jest na terenie nizinnym. Przekłada się to na unikatowy klimat panujący wewnątrz grot, które są udostępnione do zwiedzania. Samo Mechowo może być doskonałą bazą wypadową na dalsze wycieczki kamperem – w pobliżu tej kaszubskiej wioski leży m.in. Osada Łowców Fok w Rzucewie, Kalwaria Wejherowska, czy Redzki Park Wodny z oceanarium. .

Gdańsk wynajem kamperów Gdańsk wynajem przyczep kempingowych w Trójmieście

Co dalej ?

Jeżeli tereny pojezierza to dla nas więcej niż piaszczyste plaże, a jednocześnie chcemy wyrwać się z Trójmiejskiego zgiełku, to prezentowane przez nas opcje będą doskonałym rozwiązaniem. Oczywiście, nie jest to zamknięty katalog, ale wybór pozostałych atrakcji zostawiamy Państwu. Aby wynająć kampera lub przyczepę kempingową na weekendowy wyjazd z Gdańska kliknij tutaj !

O wynajmig.pl

Jeżeli rozważasz wynajem kampera lub przyczepy kempingowej zapraszamy do skorzystania z usług naszej witryny. Na Wynajmig.pl znajdziesz oferty wynajmu kamperów i przyczep kempingowych z terenu całej Polski. Szczegółowe informacje na temat działania serwisu znajdziesz na stronie Jak to działa