Wynajem kampera Łódź. Wynajem przyczepy campingowej Łódź. Atrakcje w Łodzi. Karawaning Łódź

Wiele osób żyje w przeświadczeniu, iż województwo łódzkie nie rozpieszcza turystów atrakcjami czy miejscami na weekendowe wyjazdy. Nic bardziej mylnego! Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji, które mogą wykorzystać mieszkańcy Łodzi i okolic podczas planowania wypadu za miasto. Jesteśmy wielkimi fanami turystyki karawaningowej, więc zachęcamy do podróżowania wynajętym kamperem lub z przyczepę kempingową. Weekendowy wypad za miasto polecamy szczególnie turystom, którzy chcieliby spróbować caravaningu a mają obawy przed rozpoczynaniem od dłuższego wyjazdu. Osobom, które nie posiadają własnego kampera czy przyczepy kempingowej, polecamy skorzystanie z naszej ogólnopolskiej wyszukiwarki kamperów i przyczep kempingowych do wynajęcia wynajmig.pl.

Uniejów

Uniejów rekomendujemy wszystkim fanom wodnych szaleństw, rekreacji czy pływania ze względu na gorące źródła basenowe. Uzdrowisko termalne liczy sobie blisko 1500 metrów kwadratowych powierzchni, dzięki czemu każdy odwiedzający znajdzie kąt dla siebie – czy to w gorącym jacuzzi solankowym, czy w strefie ze zjeżdżalniami. Miłośnicy większych temperatur uciekną od miejskiego hałasu wprost do saun, gdzie kojąca cisza i ciepło zregeneruje nawet najbardziej zmęczonych łodzian.

Tum

Pozostając w klimacie atrakcji zbudowanych ludzkimi staraniami, proponujemy Tum ze znaną na całą Europę kolegiatą, liczącą sobie już ponad 870 lat. Angielski portal podróżniczy medievalheritage.com ogłosił tę budowlę „Jednym z najbardziej intrygujących miejsc o charakterze romańskim na świecie”, rekomendując jej odwiedzenie. Północna strona wsi otoczona jest lasami, która będzie idealnym miejscem dla biwakowiczów spragnionych spacerów i jazdy rowerem.

Tomaszów Mazowiecki

Skoro o naturze wspominamy, przenosimy się prosto do Tomaszowa Mazowieckiego, które zagwarantuje nam spokój na łonie natury. Wyjątkowym miejscem jest Rezerwat Przyrody Niebieskie Źródła, w którym znajdziemy niezwykle ciekawy akwen. Jest on na tyle nietypowy, że przez cały rok temperatura wody wynosi równe 9 stopni Celsjusza – niezależnie od pory roku czy towarzyszących warunków atmosferycznych. Zmienia się za to kolor tafli wodnej, która potrafi przybierać całą gamę kolorów – od jasnożółtej przez brunatną aż po odcienie zieleni i błękitu.

Łódź wynajem kamperów Łódź wynajem przyczep kempingowych w Łodzi

Co dalej ?

Łódź sama w sobie zachwyca odwiedzających stosunkowo od niedawna – wcześniej był to niedoceniany punkt na turystycznej mapie Polski. Teraz, kiedy przyjezdni nadali nowe tempo życia mieszkańcom, warto pomyśleć o weekendowych wycieczkach za miasto. Niezastąpionym towarzyszem podróży będzie oczywiście kamper lub przyczepa kempingowa. Aby wynająć kampera lub przyczepę kempingową na weekendowy wyjazd z Łodzi kliknij tutaj !

O wynajmig.pl

Jeżeli rozważasz wynajem kampera lub przyczepy kempingowej zapraszamy do skorzystania z usług naszej witryny. Na Wynajmig.pl znajdziesz oferty wynajmu kamperów i przyczep kempingowych z terenu całej Polski. Szczegółowe informacje na temat działania serwisu znajdziesz na stronie Jak to działa