W niniejszym artykule opisano sposób korzystania z wyszukiwarki ofert wynajmu kamperów i przyczep kempingowych z terenu Krakowa i okolic. Aby rozpocząć wyszukiwanie kliknij tutaj.

Wynajem kamperów Kraków

Wynajmig.pl jest ogólnopolską platformą wynajmu kamperów oraz przyczep kempingowych. Swoje pojazdy oferują tu zarówno wypożyczalnie jak i osoby prywatne. Wśród ofert znajdują się też propozycje wypożyczenia kamperów w Krakowie czy innych miejscowości z Małopolski. Zawierają one szczegółowe opisy poszczególnych pojazdów, m.in. dla ilu osób są przeznaczone, jakie zawierają udogodnienia, jaki jest ich koszt a także dostępność we wskazanym terminie. Wynajem kamperów jeszcze nigdy nie był tak prosty. Jeśli chcesz wypożyczyć kampera od osoby lub wypożyczalni z Krakowa wprowadź na stronie głównej serwisu miejscowość „Kraków”. Pojawią się wszystkie propozycje z miejscowości w promieniu 200 km od Krakowa.

wynajem campera Kraków

Następnie odfiltruj wyniki podając typ pojazdu „Kamper” .

wypożyczalnia kamperów kraków

Wynajem przyczep kempingowych Kraków

Jeśli chcesz wynająć przyczepę kempingową w Krakowie to także możesz skorzystać z naszej platformy Wynajmig.pl. Podobnie jak w przypadku kamperów znajdują się tu propozycje wypożyczenia przyczep kempingowych w Krakowie czy innych miejscowości z Małopolski. Zawierają one szczegółowe opisy poszczególnych pojazdów, m.in. dla ilu osób są przeznaczone, posiadane udogodnienia, koszt oraz dostępność we wskazanym terminie. Aby wypożyczyć przyczepę kempingową z Krakowa wprowadź miejscowość „Kraków”. Następnie odfiltruj wyniki podając typ pojazdu „Przyczepa kempingowa”.

wypożyczenie przyczepy kempingowej kraków

Dlaczego karawaning?

Biwakowanie, turystyka, wypady za miasto… czyż nie brzmi to wspaniale? Możliwość oderwania się od rzeczywistości, zapomnienia o codziennych obowiązkach, zostawienia przyziemnych spraw to doskonały powód, by udać się w podróż. Pomimo szerokiej oferty tanich lotów, prywatnych noclegów czy międzynarodowych połączeń kolejowych to wyjazdy kamperem i samochodem z przyczepą kampingową zyskują na popularności. Co prawda, jeszcze nie jest to tak rozpowszechniony sposób wypoczynku jak np. w Niemczech czy Stanach Zjednoczonych, jednak gołym okiem widać, jak dynamicznie rozwija się wynajem kamperów i przyczep kempingowych.

Wynajem jest opłacalny

No właśnie – wynajem kamperów i przyczep kempingowych. Dlaczego w Internecie pojawia się coraz więcej ofert i propozycji – zarówno od wyspecjalizowanych firm jak i właścicieli prywatnie wynajmujących ? Najważniejszym powodem są oczywiście koszty. Zakup nowego kampera to wydatek rzędu blisko ćwierć miliona złotych, a nie każdego stać na taki wydatek. Podobnie przyczepy kempingowe – konia z rzędem temu, kto znajdzie nową, solidnie wyposażoną poniżej 75.000 zł. Właściciele, którzy zdecydowali się na taki wydatek, oferują wynajem kamperów czy przyczep kempingowych w atrakcyjnych cenach, na czym skorzystają obie strony. Konkretne oferty z całej Polski można oglądać i dodawać na stronie wynajmig.pl. Posiadaczowi takiego pojazdu koszty częściowo się zwracają, zaś najmujący może cieszyć się możliwością swobody podróży.

Dokąd na kemping ?

Jednym z pięknych kempingów, do którego warto zawitać zwiedzając okolice Krakowa jest camping oddalony o niecałe 70km od centrum Camping Molo (https://czasnamolo.pl). W celu znalezienia innego pola kempingowego zachęcamy do skorzystania np. z witryny Polskiej Federacji Caravaningu.

wynajem kamperów Kraków wynajem przyczep kempingowych w Krakowie

O wynajmig.pl

Jeżeli rozważasz wynajem kampera lub przyczepy kempingowej zapraszamy do skorzystania z usług naszej witryny. Na Wynajmig.pl znajdziesz oferty wynajmu kamperów i przyczep kempingowych z terenu całej Polski. Szczegółowe informacje na temat działania serwisu znajdziesz na stronie Jak to działa