Wynajmig.pl - wynajem kamperów i przyczep kempingowych Wypożyczalnia kamperów wypożyczalnia przyczep kempingowych wynajem camperów wynajem przyczep campingowych wynajmig.pl
Zaloguj Załóż konto Artykuły Jak to działa Wystaw ofertę Wypożycz
Wynajem camperów wynajem przyczep campingowych wynajmig.pl

Najczęściej zadawane pytania przez właścicieli (FAQ)

Do czego służy wynajmig.pl?

Wynajmig.pl jest to największy w Polsce serwis umożliwiający wynajem kamperów i przyczep kempingowych. Znajdziesz tu pojazdy z wypożyczalni jak i od osób prywatnych, które oferują je w czasie gdy ich nie używają. Dzięki temu właściciele mogą uzyskać dodatkowe środki a wynajmujący znaleźć najlepsze dla nich oferty.

Dlaczego warto wystawić swoje oferty w serwisie wynajmig.pl?

Wynajmig.pl pozwala na darmowe wystawianie swoich ofert od wypożyczalni i osób prywatnych, dlatego szybko zdobył popularność i stał się pierwszym miejscem, w którym wynajmujący szukają kamperów i przyczep kempingowych. Wystawienie swojej oferty może pozwolić na zyskanie większej liczby klientów i ułatwić zarządzanie dostępnością ofert dzięki kalendarzowi, który dopasować można do rezerwacji pochodzących od klientów spoza serwisu.

Czy wystawianie ofert jest darmowe?

Tak, wystawianie wszystkich ofert jest zupełnie darmowe. Niewielka prowizja pobierana jest dopiero po zakończonej rezerwacji, czyli dopiero wtedy gdy właściciel zarobi dzięki serwisowi wynajmig.pl. Nie ma żadnych dodatkowych opłat!
Istnieje również możliwość rozliczania się za wystawione oferty bez względu na liczbę i wielkość rezerwacji. W takim przypadku oferta ustalana jest indywidualnie, a opcja wbudowanych płatności online jest wyłączana.

Jakie opłaty pobierane są od właścicieli ofert?

Nie pobieramy opłat za wystawianie ofert. Opłaty pobierane są tylko po zakończonej rezerwacji, czyli dopiero wtedy gdy właściciel zarobi dzięki serwisowi wynajmig.pl. Na opłatę składają się tylko 2 składowe: opłata za bezpieczne przelewy online pobierana przez Przelewy24 podczas transakcji w wysokości 2% kwoty transakcji i 3% na pokrycie kosztów utrzymania strony internetowej, serwerów i marketingu.
Istnieje również możliwość rozliczania się za wystawione oferty bez względu na liczbę i wielkość rezerwacji (po uprzednim kontakcie wynajmig@wynajmig.pl). W takim przypadku oferta ustalana jest indywidualnie, a opcja wbudowanych płatności online jest wyłączana.

Co w sytuacji, gdy mam swój własny kalendarz dostępności i nie chcę synchronizować go nieustannie z tym na wynajmig.pl?

Nie ma problemu! Wystarczy, że przy wystawianiu oferty nie zaznaczysz opcji 'Rezerwacja natychmiastowa'. W takim wypadku, gdy jakakolwiek osoba będzie chciała zarezerwować Twój pojazd, zostaniesz o tym poinformowany mailowo. Będziesz poproszony o wyrażenie zgody na rezerwację w tym terminie. Dopiero w tym momencie spojrzysz na swój kalendarz, który używasz na co dzień.

Co jeśli wynajmujący zniszczy elementy wewnątrz mojego pojazdu ?

W takich, udokumentowanych przypadkach ma zastosowanie kaucja pobierana od wynajmującego w chwili odbioru pojazdu.

W jaki sposób wynajmujący opłaci rezerwację mojego pojazdu?

Wynajmig może przejąć na siebie obsługę płatności za rezerwację. Jeśli chcesz jednak sam rozliczać klientów - możesz to robić, poinformuj tylko o tym wynajmig@wynajmig.pl. Do rozliczeń przez portal wykorzystujemy bezpieczny system płatności wiodącej polskiej platformy Przelewy24.pl. Jako właściciel pojazdu nie musisz się tym kłopotać.

Ile powinienem zażądać za wynajem mojego pojazdu?

Oferowana cena jest całkowicie pod Twoją kontrolą. Warto sprawdzić ceny porównywalnych pojazdów w okolicy już znajdujących się w serwisie wynajmig.pl. Przyczepy kempingowe zazwyczaj mieszczą się w przedziale 100-300 zł/dobę a kampery 300-800 zł/dobę. Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ceny skontaktuj się z nami.

Jakiego rodzaju pojazdy kempingowe można wystawić na portalu wynajmig.pl ?

Wystawione pojazdy muszą być sprawne technicznie i dopuszczone do ruchu po drogach publicznych, czyli z obowiązkowymi przeglądami technicznymi i ubezpieczeniem OC.

Czy wystawienie mojego prywatnego pojazdu nie będzie przeszkodą w używaniu go do celów prywatnych?

Wystawienie oferty wynajmu pojazdu w żaden sposób nie ogranicza jego dostępności. To właściciel wprowadza w swoim panelu daty, kiedy chce udostępnić swój pojazd na wynajem.

Czy mam prawo odmówić wypożyczenia przyczepy konkretnej osobie?

Każda prośba o rezerwację będzie wymagała Twojego potwierdzenia. Poprzez nasz serwis możesz zadać wynajującemu dowolne pytania i upewnić się, że rozumie on i spełnia Twoje wymagania (np. wymaganie zakazu palenia czy biwakowania "na dziko").

Ile osób korzysta z portalu Wynajmig.pl?

W zeszłym sezonie przez stronę Wynajmig.pl dokonano kilkadziesiąt rezerwacji. Portal odwiedzało nawet tysiąc osób dziennie!

Wynajem camperów wynajem przyczep campingowych wynajmig.pl

Najczęściej zadawane pytania przez wynajmujących (FAQ)

Do czego służy wynajmig.pl?

Wynajmig.pl jest to największy w Polsce serwis umożliwiający wynajem kamperów i przyczep kempingowych. Znajdziesz tu pojazdy z wypożyczalni jak i od osób prywatnych, które oferują je w czasie gdy ich nie używają. Dzięki temu właściciele mogą uzyskać dodatkowe środki a wynajmujący znaleźć najlepsze dla nich oferty.

Czy przeglądanie ofert jest darmowe?

Tak, przeglądanie wszystkich ofert jest zupełnie darmowe, nawet dla niezalogowanych użytkowników.

Jakie opłaty są pobierane w przypadku rezerwacji przez wynajmującego?

Wynajmig.pl nie pobiera żadnych opłat od wynajmującego. Wszystkie opłaty dla właściciela opisane są podczas procesu rezerwacji i w podglądzie konkretnej oferty. Nie ma żadnych ukrytych opłat.

Kiedy otrzymam zwrot kaucji?

Zwrot kaucji odbywa się po zwrocie pojazdu wg zasad ustalonych przez właściciela.

Wynajmig.pl - wynajem kamperów i przyczep kempingowych